Підписатися на RSS

На виконання наказів Міністерства освіти і науки України від 06.08.2019 року №1077 ,,Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2019/2020 навчальному році”, управління освіти і науки облдержадміністрації від 29 вересня 2019 року №481 “Про проведення І-ІІІ етапів та підготовку до ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2019/2020 навчальному році”, відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 22 вересня 2011 року №1099, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17 листопада 2011 року за №1318/20056 та з метою пошуку, підтримки і розвитку творчого потенціалу обдарованої учнівської молоді та наказу райво №319 від 30.09.2019р., у школі з з 08.10.2019 року по 31.10.2019 року був проведений І етап (шкільний) Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад з 16 базових предметів, у якому взяли участь 226 учні 5-11 класів.

№ п/п Навчальний предмет Кількість учасників Призери (1,2,3 м.) Переможці (1 місце)
1 Польська мова 1 1 1
2 Інформаційні технології 9 6 2
3 Російська мова 5 5 3
4 Українська мова і література 32 16 5
5 Історія 11 11 4
6 Екологія 3 3 1
7 Хімія 10 10 4
8 Інформатика 3 3 2
9 Астрономія 1 1 1
10 Трудове навчання 8 8 3
11 Географія 28 12 4
12 Англійська мова 15 12 4
13 Біологія 13 13 4
14 Фізика 36 17 5
15 Правознавство 7 3 1
16 Математика 44 22 6

Призерами І етапу олімпіад стали 143 учні, переможцями – 50.

Виходячи з вищесказаного,

НАКАЗУЮ:

1. Скласти подяки і нагородити дипломами учнів-призерів І етапу Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад:

Польська мова (1 призер)

Місце Прізвище, ім’я, по батькові Клас Учитель
1 Шепєлєва Дар’я Ігорівна 10А Кузьмич І.М.

Інформаційні технології (6 призерів)

Місце Прізвище, ім’я, по батькові Клас Учитель
1 1 м Шпанчук Богдан Васильович 11-Б Метенчук В.І.
2 2 м Гузоватий Сергій Володимировач 11-Б Метенчук В.І.
3 3 м Карпов Іван Віталійович 11-А Метенчук В.І.
4 1 м Дерлюк Артур Русланович 7-Б Метенчук В.І.
5 2 м Семенюк Дмитро Ярославович 9-Б Метенчук В.І.
6 3 м Чесак Катерина Сергіївна 9-Б Метенчук В.І.

Російська мова (5 призерів)

Місце Прізвище, ім’я, по батькові Клас Учитель
1 1 м Пронцевич Софія Анатоліївна 9-Б Волошенюк І.З.
2 2 м Чесак Катерина Сергіївна 9-Б Волошенюк І.З.
3 3 м Басалко Ілона Ярославівна 9-Б Волошенюк І.З.
4 1 м Борисюк Олександра Андріївна 10-А Яцкевич Н.А
5 1 м Шпанчук Богдан Васильович 11-Б Островик Т.К.

Українська мова і література (16 призерів)

Місце Прізвище, ім.’я, по батькові Клас Учитель
1 1 м Невидюк Ангеліна Іванівна 7-А Сахнюк О.В.
2 2 м Мартинюк Дарина Вікторівна 7-В Мандзюк О.В.
3 3 м Романюк Артем Романович 7-Б Цвітенко В.М.
4 1 м Швинтак Анастасія Сергіївна 8-А Козак О.В.
5 2 м Корольчук Уляна Олександрівна 8-В Сахнюк О.В.
6 3 м Дмитрук Марія Володимирівна 8-Б Сахнюк О.В.
7 3 м Каліс Анастасія Вікторівна 8-Б Сахнюк О.В.
8 1 м Власюк Ольга Миколаївна 9-Б Мандзюк О.В.
9 2 м Богайчук Лілія Анатоліївна 9-А Кушнір А.М.
10 3 м Басалко Ілона Ярославівна 9-Б Мандзюк О.В.
11 1 м Шепєлєва Дар’я Ігорівна 10-А Кушнір А.М.
12 2 м Колбасюк Софія Анатоліївна 10-А Кушнір А.М.
13 3 м Клець Інга Владиславівна 10-А Кушнір А.М.
14 1 м Дерлюк Ангеліна Русланівна 11-Б Мандзюк О.В.
15 2 м Гузоватий Сергій Володимирович 11-А Мандзюк О.В.
16 3 м Клименко Арсен Станіславович 11-Б Мандзюк О.В.

Історія (11 призерів)

Місце Прізвище, ім’я, по батькові Клас Учитель
1 1 м Оксенюк Юлія Іванівна 11-Б Гладких Т.П.
2 2 м Гузоватий Сергій Володимирович 11-А Гладких Т.П.
3 1 м Слупачик Андрій Романович 10-Б Артишук А.Н.
4 2 м Колбасюк Софія Анатоліївна 10-Б Артишук А.Н.
5 1 м Пронцевич Софія Анатоліївна 9-Б Федорук А.В.
6 2 м Дерлюк Ангеліна Іванівна 9-Б Федорук А.В.
7 3 м Семенюк Дмитро Ярославович 9-Б Федорук А.В.
8 3 м Лозовик Аделіна Андріївна 8-В Федорук А.В.
9 2 м Оксенюк Надія Іванівна 8-В Федорук А.В.
10 1 м Корольчук Уляна Олександрівна 8-В Федорук А.В.
11 Дмитрук Марія Володимирівна 8-Б Федорук А.В.

Англійська мова (14 призерів)

Місце Прізвище, ім.’я, по батькові Клас Учитель
1 1 м Швинтак Анастасія Сергіївна 8-А Ткачук Т.М.
2 2 м Клець Інга Владиславівна 8-А Шаук Н.Я.
3 3 м Дмитрук Марія Володимирівна 8-Б Шаук Н.Я.
4 1 м Семенюк Дмитро Ярославович 9-Б Пилипчук М.В.
5 2 м Веремейчик Максим Олександрович 9-А Пилипчук М.В.
6 3 м Власюк Ольга Миколаївна 9-Б Пилипчук М.В.
7 1 м Шепєлєва Дар’я Ігорівна 10-А Пилипчук М.В.
8 2 м Неродик Анастасія Петрівна 10-А Пилипчук М.В.
9 3 м Борисюк Олександра Андріївна 10-А Пилипчук М.В.
10 1 м Карпов Іван Віталійович 11-А Шаук Н.Я.
11 2 м Клименко Арсен Станіславович 11-Б Пилипчук М.В
12 3 м Оксенюк Юлія Іванівна 11-Б Пилипчук М.В

Біологія (13 призерів)

Місце Прізвище, ім’я, по батькові Клас Учитель
1 1 м Корольчук Уляна Олександрівна 8-В Бондар Р.В.
2 2 м Дмитрук Марія Володимирівна 8-Б Бондар Р.В.
3 3 м Купріянчик Софія Русланівна 8-В Бондар Р.В.
4 1 м Власюк Ольга Миколаївна 9-Б Шишковська Л.Г.
5 2 м Мацан Ангеліна Вадимівна 9-А Шишковська Л.Г.
6 3 м Басалко Ілона Ярославівна 9-Б Шишковська Л.Г.
7 3 м Чесак Катерина Сергіївна 9-Б Шишковська Л.Г.
8 1 м Клець Інга Владиславівна 10-А Шишковська Л.Г.
9 2 м Варчук Олександр Антонович 10-Б Шишковська Л.Г.
10 3 м Будь Лілія Русланівна 10-А Шишковська Л.Г.
11 1 м Клименко Арсен Станіславович 11-Б Потоцька Л.І.
12 2 м Кравчук Яна Вікторівна 11-Б Потоцька Л.І.
13 3 м Балюк Софія Андріївна 11-Б Потоцька Л.І.

Фізика (16 призерів )

Місце Прізвище, ім’я, по батькові Клас Учитель
1 1 м Мартинюк Дарина Вікторівна 7-В Петлюк С.Л.
2 2 м Романюк Артем Романович 7-Б Бондар Л.І.
3 3 м Корнієнко Валерія Сергіївна 7-Б Бондар Л.І.
4 1 м Дмитрук Марія Володимирівна 8-Б Петлюк С.Л.
5 2 м Корольчук Уляна Олександрівна 8-Б Петлюк С.Л.
6 3 м Каліс Анастасія Вікторівна 8-Б Петлюк Л.Л.
7 1 м Лозовик Аделіна Андріївна 8-Б Петлюк С.Л.
8 2 м Власюк Ольга Миколаївна 9-Б Петлюк С.Л.
9 3 м Чесак Катерина Сергіївна 9-Б Петлюк С.Л.
10 1 м Будь Лілія Русланівна 10-А Бондар Л.І.
11 2 м Клець Інга Владиславівна 10-А Бондар Л.І.
12 2 м Годованюк Станіслав Ярославович 10-Б Бондар Л.І.
13 3 м Шепєлєва Дар’я Ігорівна 10-А Бондар Л.І.
14 1 м Гузоватий Сергій Володимирович 11-А Бондар Л.І.
15 3 м Шпанчук Богдан Васильович 11-Б Бондар Л.І.
16 3 м Оксенюк Юлія Іванівна 11-Б Бондар Л.І.

Правознавство (3 призери)

Місце Прізвище, ім’я, по батькові Клас Учитель
1 1 м Пронцевич Софія Анатоліївна 9-Б Куляша Н.І.
2 2 м Басалко Ілона Ярославівна 9-Б Куляша Н.І.
3 3 м Дерлюк Ангеліна Іванівна 9-Б Куляша Н.І.

Математика (20 призерів)

Місце Прізвище, ім.’я, по батькові Клас Учитель
1 1 м Черчик Юлія Володимирівна 6-В Коробчук Г.М.
2 2 м Метенчук Назар Валерійович 6-В Коробчук Г.М.
3 2 м Дарчич Євгеній Сергійович 6-В Коробчук Г.М.
4 1 м Романюк Артем Романович 7-Б Каращук Ф.І.
5 2 м Мартинюк Дарина Вікторівна 7-В Каращук Ф.І.
6 2 м Артемук Іванна Іванівна 8-А Гаврилюк Н.М.
7 1 м Дмитрук Марія Володимирівна 8-Б Гаврилюк Н.М.
8 2 м Ляцевич Віталіна Анатоліївна 8-А Гаврилюк Н.М.
9 3 м Лозовик Аделіна Андріївна 8-В Гаврилюк Н.М.
10 3 м Клець Ілона Владиславівна 8-А Гаврилюк Н.М.
11 1 м Пронцевич Софія Анатоліївна 9-Б Каращук Ф.І.
12 2 м Чесак Катерина Сергіївна 9-Б Каращук Ф.І.
13 3 м Перебойчук Олександра Леонідівна 9-А Гаврилюк Н.М.
14 1 м Будь Лілія Русланівна 10-А Нерубайло С.Й.
15 2 м Клець Інга Володимирівна 10-А Нерубайло С.Й.
16 3 м Борисюк Олександра Андріївна 10-А Нерубайло С.Й.
17 Шпанчук Богдан Васильович 11-Б Савчук Н.М.
18 2 м Оксенюк Юлія Іванівна 11-Б Савчук Н.М.
19 2 м Балюк Софія Андріївна 11-Б Савчук Н.М.
20 3 м Гузоватий Сергій Володимирович 11-А Нерубайло С.Й.

Екологія (3 призера)

Місце Прізвище, ім’я, по батькові Клас Учитель
1 1 м Оксенюк Юлія Іванівна 11-Б Шишковська Л.Г.
2 2 м Клименко Арсен Станіславович 11-Б Шишковська Л.Г.
3 3 м Балюк Софія Андріївна 11Б Шишковська Л.Г.

Хімія (10 призерів)

Місце Прізвище, ім’я, по батькові Клас Учитель
1 1 м Корольчук Уляна Олександрівна 8-В Марчик І.В.
2 2 м Цьопич Ірина Валеріївна 8-В Марчик І.В.
3 3 м Синиця Анна Сергіївна 8-В Марчик І.В.
4 1 м Власюк Ольга Миколаївна 9-Б Марчик І.В.
5 2 м Семенюк Дмитро Ярославович 9-Б Марчик І.В.
6 1 м Будь Лілія Русланівна 10-А Гладун Л.І.
7 2 м Клець Інга Владиславівна 10-А Гладун Л.І.
8 3 м Борисюк Олександра Андріївна 10-А Гладун Л.І.
9 1 м Балюк Софія Андріївна 11-Б Марчик І.В.
10 2 м Шпанчук Богдан Васильович 11-Б Марчик І.В.

Інформатика (3 призера)

Місце Прізвище, ім’я, по батькові Клас Учитель
1 1 м Гузоватий Сергій Володимирович 11-А Метенчук В.І.
2 2 м Шпанчук Богдан Васильович 11-Б Метенчук В.І.
3 1 м Дерлюк Артур Русланович 7-Б Метенчук В.І.

Астрономія (2 призера )

Місце Прізвище, ім’я, по батькові Клас Учитель
1 1 м Шпанчук Богдан Васильович 11-Б Бондар Л.І.

Трудове навчання (4 призера)

Місце Прізвище, ім’я, по батькові Клас Учитель
1 Конотопчик Катерина Степанівна 9-А Стрельчук С. А.
2 2 м Здрок Софія Андріївна 9-А Стрельчук С.А.
3 3 м Чесак Катерина Сергіївна 9-Б Хилюк В.О.
4 1 м Семенюк Соломія Яківна 10-А Хилюк В.О.
5 2 м Зінчук Софія Романівна 10-А Стрельчук С. А.
6 3 м Савчук Вікторія Владиславівна 10-А Стрельчук С.А.
7 1 м Кубах Андрій Миколайович 9-Б Хилюк В.О.

Географія (12 призерів)

Місце Прізвище, ім’я, по батькові Клас Учитель
1 1 м Чесак Катерина Сергіївна 9-Б Якимчук В.І.
2 2 м Пронцевич Софія Анатоліївна 9-Б Якимчук В.І.
3 3 м Савоник Анна Андріївна 9-Б Якимчук В.І.
4 1 м Романюк Марія Павлівна 11-Б Якимчук В.І.
5 2 м Мельник Богдан Анатолійович 11-А Якимчук В.І.
6 3 м Рибак Анастасія Петрівна 11-Б Якимчук В.І.
7 1 м Борисюк Олександра Андріївна 10-А Мізюк М.І.
8 2 м Колбасюк Софія Анатоліївна 10-А Мізюк М.І.
9 3 м Глюза Софія Вікторівна 10-А Мізюк М.І.
10 1 м Швинтак Анастасія Сергіївна 8-А Мізюк М.І.
11 2 м Корольчук Уляна Олександрівна 8-В Мізюк М.І.
12 3 м Вознюк Олександра Миколаъвна 8-Б Мізюк М.І.

2. Скласти подяки вчителям-предметникам, що підготували переможців І етапу, організувати роботу по підготовці учнів до участі у ІІ (районному) етапі: Метенчуку В.І., Сахнюк О.В., Кушнір А.М., Коробчук Г.М., Савчук Н.М., Нерубайло С.Й., Каращук Ф.І., Савчук Л.І., Мізюку М.І., Якимчук В.І., Шишковській Л.Г., Гладких Т.П., Федорук А.В., Марчик І.В., Куляші Н.І., Кучер І.В., Хилюку В.О., Стрельчук С.А., Петлюк С.Л., Шаук Н.Я., Волошенюк І.З, Островик Т.К., Яцкевич Н.А.

3. Заступнику директора школи Дуднік Н.О. довести до відома вчителів-предметників та учнів-переможців графік проведення районних олімпіад з 02 листопада по 21 грудня 2019року,початок о 10 год. у ЗОШ №2.

4. Керівникам ШМО, вчителям-предметникам забезпечити якісну підготовку та участь учнів школи у ІІ етапі олімпіад -районному.

5. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника директора школи з навчально-виховної роботи Дуднік Ніну Олексіївну.

Директор Анатолій АРТИШУК

Кiлькiсть переглядiв: 1215

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.